1 2 3 4 5 6

ATHOS'tan HABERLER

 

Uluslararası ATHOS Toplantısı 2011 Kostanjevica

 

 

 

 

Uluslararası ATHOS Toplantısı 2010 Istanbul

 

ATHOS A Takımı

 

 

 

Domotechnica Fuarı 2010 Istanbul

 

 

Başarılı geçen fuarda, standımız.

 

 

Uluslararası ATHOS Toplantısı 2009 Heidelberg

 

 

Athos Elektrosysteme GmbH Ekim ayında ikinci kez , "BSH Bosch Siemens Hausgeräte GmbH 2008

Tedarikçi Ödülü ile ödüllendirilmiştir.

Dünyanın kapasite olarak en büyük , dünyaca ünlü beyaz eşya üreticileri, Bosch & Siemens Hausgeräte GmbH ATHOS'u etkileyici performansı, kalitesi, yenilikçiliği, güvenilirlik ve esneklik konularında "En İyi" şeçti Merkezi Almanya da bulunan Athos Elektrosysteme GmbH, farklı uygulama alanlarında sunduğu komple kablo sarıcı sistemleri ile Dünya lideri konumundadır. Athos'un Knittlingen ve Lüdenscheid' da bulunan fabrikalarında AR-GE çalışmaları yürütülürken Dünya üzerine yayılmış dört fabrikasında üretim yapılmaktadır. Athos 'un ürün portföyünde zemin temizleme cihazları için ( Elektrikli süpürge, buhar makinesi vb.) olduğu kadar yiyecek işleme makineleri, ütüleme sistemleri, ofis ve bilgisayar mobilyaları gibi bir çok farklı alanda kullanılan ürün grupları mevcuttur.

 

 

Müşterilerimiz ile yakın işbirliği içerisinde çalışarak onların ekonomik kısıt ve hedeflerini beraber taşıyoruz. Aynı zamanda, esneklik, güvenilirlik ve koşulsuz kaliteden ödün vermeyerek rakiplerimiz ile aramızdaki farkı her zaman koruyoruz.

Böyle önemli bir müşteri tarafından bu özel ödül için seçilmek bizler adına hem büyük bir onur hemde seçkinliği ifade etmektedir. Bununla beraber bu ödül bizim için bir teşvik ve bağlılık oluşturmuştur. Münih'te yapılan ödül töreninde ödülü Athos Elektrosysteme GmbH CEO su Rainer Ehlert, (soldan ikinci) ve proje direktörü Frank Werthwein (sağdan ikinci) tüm Athos grubu adına alırken son derece memnundular.